Fotel

NEOTONUS, Inc. We współpracy z Georgia Institute of Technology i EMORY School of Medicine opracował nowa metodę leczenia nietrzymania moczu wszelkiego rodzaju. Terapia ta jest całkowicie nieinwazyjna, bezbolesna i co najważniejsze – efektywna. Magnetyczne pola pulsacyjne przenikają przez ciało bez straty mocy.

Problem nietrzymania moczu dotyczy tysięcy Polaków. Problem jest na tyle wstydliwy, że nie chcą oni iść po profesjonalną pomoc, albo nie wiedzą gdzie iść. Proponowaną najczęściej metodą leczenia jest inwazyjny zabieg, po którym trzeba do siebie dojść na zwolnieniu lekarskim.
Dlatego wychodzimy na przeciw z komfortową, nieinwazyjną i bezbolesną terapią, którą można odbyć całkowicie swobodnie w ubraniu, wygodnie siedząc na naszym Fotelu Neocontrol. Wyleczenie problemu następuje po 5 tygodniach!

Jak działa Terapia Dna Miednicy RecoPelvic?

Terapia RecoPelvic oparta jest na rewolucyjnej technologii Zewnątrz ustrojowego
Magnetycznego Pobudzania Nerwów. W tej technologii wytwarzane jest silnie zogniskowane
impulsowe pole magnetyczne. Pacjent siedzi w pełni ubrany na wygodnym fotelu, co pozwala na
łatwe docieranie pola magnetycznego mięśni dna miednicy. Z każdym impulsem magnetycznym
mięśnie kurczą się i rozkurczają z częstotliwością 1 do 50 razy na sekundę. W ten sposób mięśnie
są profesjonalnie trenowane i rozbudowywane.

NeoControl® System Terapii Dna Miednicy (Pelvic Floor Therapy System) to niechirurgiczna terapia w leczeniu wysiłkowego u kobiet i mężczyzn, naglącego i mieszanego nietrzymania moczu. NeoControl może zaoferować unikalne korzyści terapeutyczne. NeoControl skutecznie ćwiczy wszystkie mięśnie dna miednicy i dobudowuje siłę i wytrzymałość, a także przywraca do normy nadzór nad pęcherzem moczowym. NeoControl realizuje to, podczas gdy pacjent siedzi w pełni ubrana na wygodnym fotelu.

Zadzwoń